Likvidace a demontáž technologií

Nabídka služeb
Naše demontážní skupiny zabezpečují likvidaci a demontáže technologických celků včetně následného odkoupení nebo odstranění všech vzniklých odpadů. Tyto likvidace se týkají technologických celků jako jsou jsou například výrobní zařízení, nepotřebné zásoby, stroje, nepotřebné skladové a olejové hospodářství, kotelny a jiné technologické zařízení.
Číslo inzerátu
BM361389
Základní údaje
Popis
Firma Morkus Morava s.r.o. má dlouholeté zkušenosti v oblasti likvidací technologických celků v průmyslu i zemědělství. V současné době disponujeme dvanácti specializovanými demontážními týmy, které jsou vždy vedeny zkušeným stavbyvedoucím. V procesu komplexních sanací výrobních areálů, ale i v rámci restrukturalizace a rozvoje výroby průmyslových podniků vzniká před majitelem často problém vyklizení určitých prostor nebo likvidace starého, vyřazeného technologického vybavení. Činnost firmy Morkus Morava s.r.o. se zaměřuje na likvidaci kovových konstrukcí v zemědělství a průmyslu, všech typů jeřábů, kotelen, ocelových konstrukcí, vodáren, nádrží, sil, hal,generátorů, provozů a veškerých zařízení a technologií.
Publikováno
07.06.2018
  • Nahlásit nefunkční záznam
  • Zobrazit QR kód Zobrazit QR kód
  • Uložit jako PDF Uložit jako PDF
  • 1145 Zobrazení
Nepodařilo se nám najít požadovanou adresu ( ) v Google Street View kvůli zobrazení ulice Google nemá data pro tuto adresu.
Přihlásit
Jméno
Heslo
Zapomněli jste heslo? Připomenout
Vložte svou zprávu
Zpráva *