Výkupy materiálu a technologií

Nabídka služeb
Provádíme i demontáže kovových konstrukcí, vyželeznění objektů, likvidace kovových hal a jejich částí určených k demolici, likvidace vyřazených strojních zařízení, výrobních linek apod. Tyto ocelové konstrukce, technologie či stroje demontujeme, vykupujeme a prodáváme. Nabízíme výhodné finanční zhodnocení těchto nepotřebných technologií, ocelových konstrukcí a materiálu.
Základní údaje
Popis
Zbavíme vás nepotřebné, poškozené i zastaralé technologie. Připravujete svůj podnik na montáž nové technologie a nevíte, co s tou stávající? Máte plný sklad údržby s díly, které již víte že nebudete potřebovat a nebo se blíží konec jejich záruční doby? Tento problém vyřešíme za vás a ještě vám pomůžeme snížit investici do nového zařízení a prodloužit životnost. Samozřejmostí je podpora s instalací nové technologie, včetně stěhování a instalací a demontáží veškerých přípojek nebo drobných stavebních úprav. Odkoupíme od vás zastaralé i poškozené díly či celé výrobní linky a provedeme ekologickou likvidaci. Poradíme si s většinou komponentů současných výrobců průmyslové automatizace.
Publikováno
07.06.2018
  • Nahlásit nefunkční záznam
  • Zobrazit QR kód Zobrazit QR kód
  • Uložit jako PDF Uložit jako PDF
  • 656 Zobrazení
Nepodařilo se nám najít požadovanou adresu ( ) v Google Street View kvůli zobrazení ulice Google nemá data pro tuto adresu.
Přihlásit
Jméno
Heslo
Zapomněli jste heslo? Připomenout
Vložte svou zprávu
Zpráva *