Laminátové silo SIV 06 - 6m3

32.900 Kc
Cena je bez
DPH 21%
Cena za
1 kus
Číslo inzerátu
BM191446
Stav
Nové
Kapacita
6 m3
Průměr
2000 mm
Výška
4190 mm
Materiál
laminát
Typ dna
nepodjezdná výsypka
Vloženo
21.03.2019
Standartní údaje
Popis

Nabízíme k prodeji nové sklolaminátové silo Agritech SIV6 o objemu 6m3. Sklolaminátové zásobníky jsou vhodné pro skladování různých druhů materiálů, jako je obilí, krmiva, prášky nebo granule, pelety atd. Jejich hlavním znakem je absolutní nepropustnost a mimořádná trvanlivost konstrukce zásobníku. Zásobníky jsou vyráběny jen z materiálů vysoké kvality. Laminát je zcela neprůhledný, bílé barvy a je zcela zdravotně nezávadný. Použité materiály na konstrukci pláště plně zajišťují odolnost vůči UV záření a povětrnostním vlivům , mají vysokou mechanickou pevnost , dobře tepelně izolují a jsou odolný vůči vnitřní vlhkosti siláže. Díky dvoubodovému uchycení těla zásobníky je maximálně zaručena ochrana proti kroucení při použití pneumatického plnění skladovaného krmiva. Vnitřní stěny zásobníků jsou opatřeny speciálním anti-adhezním nátěrem, který zabraňuje ve vlhkých měsících ulpění skladovaného materiálu na stěnách. Součástí sklolaminátového zásobníky jsou výpustě, buď to s hradítkem nebo redukcí na šnekový dopravník, jenž máme také v nabídce- na dotaz.
 

Specifikace:

  1. - Objem: 6m3 (3,6 tuny)
  2. - Výška: 4190 mm
  3. - Průměr:2000 mm
  4. - Počet noh: 3
  5. - Bez žebříku


Součásti uvedené ceny je dodávka všech komponentů potřebných pro montáž sila, těla zásobníku, nohou zásobníku, (u tohoto typu jsou 3 nohy), spojovacího materiálu, tmelů a šroubů s podložkami a matkami, spojek a úchytů nohou k tělu zásobníku, poklopu a výpustíi.

Publikováno
21.03.2019
  • Nahlásit nefunkční záznam
  • Zobrazit QR kód Zobrazit QR kód
  • Uložit jako PDF Uložit jako PDF
  • 380 Zobrazení
Nepodařilo se nám najít požadovanou adresu ( 32.900 Kc ) v Google Street View kvůli zobrazení ulice Google nemá data pro tuto adresu.
Přihlásit
Jméno
Heslo
Zapomněli jste heslo? Připomenout
Vložte svou zprávu
Zpráva *